ПРОМКОМПЛЕКТІМПЕКС, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01115, м. Київ, узвіз Печерський, 17
Телефони
Керівник
Носаль Олександр Юрійович
Код ЄДРПОУ24364020
Дата реєстрації14.06.2005
Дата оновлення30.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОМКОМПЛЕКТІМПЕКС, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМКОМПЛЕКТІМПЕКС, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24364020.

Керівником підприємства «ПРОМКОМПЛЕКТІМПЕКС, ФІРМА, ТОВ» є Носаль Олександр Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМКОМПЛЕКТІМПЕКС, ФІРМА, ТОВ» — м. Київ, узвіз Печерський, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМКОМПЛЕКТІМПЕКС, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах