ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВИЙ КОНСОРЦИУМ ”ІНТЕРПРОМЕНЕРГО”, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
01010, м. Київ, вул. Суворова, 11, к. 232
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Бацуровська Анастасія Олександрівна
Бухгалтер
Лайшева Наталія Борисівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ24364793
Дата реєстрації26.12.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВИЙ КОНСОРЦИУМ ”ІНТЕРПРОМЕНЕРГО”, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВИЙ КОНСОРЦИУМ ”ІНТЕРПРОМЕНЕРГО”, ЗАТ» присвоєно код 24364793.

Керівником підприємства «ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВИЙ КОНСОРЦИУМ ”ІНТЕРПРОМЕНЕРГО”, ЗАТ» є Бацуровська Анастасія Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВИЙ КОНСОРЦИУМ ”ІНТЕРПРОМЕНЕРГО”, ЗАТ» — м. Київ, вул. Суворова, 11, к. 232.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВИЙ КОНСОРЦИУМ ”ІНТЕРПРОМЕНЕРГО”, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах