УЗАЙ, ТОВ УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКЕ

Контакти

Юридична адреса
04073, м. Київ, вул. Скляренка, 17б
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шутий Олег Михайлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24367001
Дата реєстрації20.08.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УЗАЙ, ТОВ УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКЕ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УЗАЙ, ТОВ УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКЕ» присвоєно код 24367001.

Керівником підприємства «УЗАЙ, ТОВ УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКЕ» є Шутий Олег Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УЗАЙ, ТОВ УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКЕ» — м. Київ, вул. Скляренка, 17б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УЗАЙ, ТОВ УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКЕ»
Поділіться інформацією в соцмережах