ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ "ЗОРЯНИЙ" СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

Контакти

Юридична адреса
03049, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 22
Телефони
Керівник
Квас Олексій Леонідович
Код ЄДРПОУ24368704
Дата реєстрації11.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ ”ЗОРЯНИЙ” СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ "ЗОРЯНИЙ" СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА» присвоєно код 24368704.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ "ЗОРЯНИЙ" СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА» є Квас Олексій Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ "ЗОРЯНИЙ" СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА» — м. Київ, просп. Повітрофлотський, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ ”ЗОРЯНИЙ” СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах