КРЕДИТНА СПІЛКА "ТУРБОТА" ПРИ МІЖНАРОДНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЖІНОЧА ГРОМАДА"

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 14а
Телефони
Керівник
Нога Геннадій Миколайович
Код ЄДРПОУ24369359
Дата реєстрації13.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРЕДИТНА СПІЛКА ”ТУРБОТА” ПРИ МІЖНАРОДНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ЖІНОЧА ГРОМАДА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРЕДИТНА СПІЛКА "ТУРБОТА" ПРИ МІЖНАРОДНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЖІНОЧА ГРОМАДА"» присвоєно код 24369359.

Керівником підприємства «КРЕДИТНА СПІЛКА "ТУРБОТА" ПРИ МІЖНАРОДНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЖІНОЧА ГРОМАДА"» є Нога Геннадій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРЕДИТНА СПІЛКА "ТУРБОТА" ПРИ МІЖНАРОДНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЖІНОЧА ГРОМАДА"» — м. Київ, вул. Михайлівська, 14а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРЕДИТНА СПІЛКА ”ТУРБОТА” ПРИ МІЖНАРОДНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ЖІНОЧА ГРОМАДА”»
Поділіться інформацією в соцмережах