КОМЕРЦІЙНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ”АТЛАС КО” (ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНОЮ ІНВЕСТИЦІЄЮ)

Контакти

Юридична адреса
01133, м. Київ, вул. Щорса, 29а
Телефони
Керівник
Хіджазін Ханна Салім Якуб
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ24369980
Дата реєстрації28.06.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМЕРЦІЙНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ”АТЛАС КО” (ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНОЮ ІНВЕСТИЦІЄЮ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМЕРЦІЙНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ”АТЛАС КО” (ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНОЮ ІНВЕСТИЦІЄЮ)» присвоєно код 24369980.

Керівником підприємства «КОМЕРЦІЙНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ”АТЛАС КО” (ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНОЮ ІНВЕСТИЦІЄЮ)» є Хіджазін Ханна Салім Якуб, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМЕРЦІЙНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ”АТЛАС КО” (ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНОЮ ІНВЕСТИЦІЄЮ)» — м. Київ, вул. Щорса, 29а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМЕРЦІЙНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ”АТЛАС КО” (ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНОЮ ІНВЕСТИЦІЄЮ)»
Поділіться інформацією в соцмережах