ЯРА КО, КОМЕРЦІЙНО-ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
03057, м. Київ, вул. Перовської, 6/11
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Поліщук Олександр Миколайович
Бухгалтер
Акименко Лариса Миколаївна
Кількість співробітників10 чел.
Код ЄДРПОУ24369997
Дата реєстрації28.06.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЯРА КО, КОМЕРЦІЙНО-ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯРА КО, КОМЕРЦІЙНО-ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 24369997.

Керівником підприємства «ЯРА КО, КОМЕРЦІЙНО-ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Поліщук Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯРА КО, КОМЕРЦІЙНО-ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Київ, вул. Перовської, 6/11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯРА КО, КОМЕРЦІЙНО-ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах