ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ М.КИЄВА

Контакти

Юридична адреса
03069, м. Київ, вул. Монтажників, 60
Телефони
Керівник
Хижняк Ігор Володимирович
Код ЄДРПОУ24370084
Дата реєстрації20.06.1996
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ М.КИЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ М.КИЄВА» присвоєно код 24370084.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ М.КИЄВА» є Хижняк Ігор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ М.КИЄВА» — м. Київ, вул. Монтажників, 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ М.КИЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах