КИЇВ-ІГРО-СЕРВІС, ПП

Контакти

Юридична адреса
04128, м. Київ, вул. Блюхера, 8, к. 29
Телефони
Керівник
Максимов Валерій Володимирович
Код ЄДРПОУ24370552
Дата реєстрації28.02.2007
Дата оновлення12.03.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КИЇВ-ІГРО-СЕРВІС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВ-ІГРО-СЕРВІС, ПП» присвоєно код 24370552.

Керівником підприємства «КИЇВ-ІГРО-СЕРВІС, ПП» є Максимов Валерій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВ-ІГРО-СЕРВІС, ПП» — м. Київ, вул. Блюхера, 8, к. 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВ-ІГРО-СЕРВІС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах