МЮРС, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА СЛУЖБА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01025, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 15
Керівник
Міщенко Валерій Михайлович
Бухгалтер
Половко Людмила Іванівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ24370865
Дата реєстрації16.08.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЮРС, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА СЛУЖБА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЮРС, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА СЛУЖБА, ТОВ» присвоєно код 24370865.

Керівником підприємства «МЮРС, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА СЛУЖБА, ТОВ» є Міщенко Валерій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЮРС, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА СЛУЖБА, ТОВ» — м. Київ, вул. Велика Житомирська, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЮРС, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА СЛУЖБА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах