СЛАВНАФТОПРОДУКТ-К, ДОЧП

Контакти

Юридична адреса
04123, м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 1
Телефони
Керівник
Мардович Анатолій Олександрович
Код ЄДРПОУ24370991
Дата реєстрації19.08.1996
Дата оновлення20.06.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЛАВНАФТОПРОДУКТ-К, ДОЧП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЛАВНАФТОПРОДУКТ-К, ДОЧП» присвоєно код 24370991.

Керівником підприємства «СЛАВНАФТОПРОДУКТ-К, ДОЧП» є Мардович Анатолій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЛАВНАФТОПРОДУКТ-К, ДОЧП» — м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЛАВНАФТОПРОДУКТ-К, ДОЧП»
Поділіться інформацією в соцмережах