ЛЕГІС, ІНФОРМАЦІЙНА КОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
01006, м. Київ, вул. Академіка Філатова, 22/8
Телефони
Керівник
Молодуха Олександр Валерійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24371155
Дата реєстрації24.07.1996
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛЕГІС, ІНФОРМАЦІЙНА КОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЕГІС, ІНФОРМАЦІЙНА КОМПАНІЯ» присвоєно код 24371155.

Керівником підприємства «ЛЕГІС, ІНФОРМАЦІЙНА КОМПАНІЯ» є Молодуха Олександр Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЕГІС, ІНФОРМАЦІЙНА КОМПАНІЯ» — м. Київ, вул. Академіка Філатова, 22/8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЕГІС, ІНФОРМАЦІЙНА КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах