КМК ІНВЕСТМЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 31, к. 4а
Телефони
Керівник
Кадлубицький Владислав Ярославович
Код ЄДРПОУ24371959
Дата реєстрації22.08.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КМК ІНВЕСТМЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КМК ІНВЕСТМЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» присвоєно код 24371959.

Керівником підприємства «КМК ІНВЕСТМЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» є Кадлубицький Владислав Ярославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КМК ІНВЕСТМЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» — м. Київ, вул. Саксаганського, 31, к. 4а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КМК ІНВЕСТМЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах