ІНФОМЕДІА, РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 41в, к. 19
Фактична адреса
01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 41в, оф. 19
Поштова адреса
01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 41в, оф. 19
Телефони
Керівник
Черноус Дмитро Павлович — директор
Бухгалтер
Суховій Людмила Миколаївна

Продукція, послуги

Весь Київ - це довідник в якому ви зможете знайти найрізноманітніші телефонні номери приватних і державних об’єктів міста Києва.

Рекламна інформація

Весь Київ - це довідник в якому ви зможете знайти найрізноманітніші телефонні номери приватних і державних об’єктів міста Києва.

Де знайти номери телефонів Києва? Звичайно, в інтернеті. Інтернет середовище є на сьогоднішній момент найгнучкішим, мобільним та доступним інформаційним середовищем. До нього ми найчастіше звертаємося, щоб отримати відповіді на питання або знайти потрібні дані, наприклад, такі як телефон. На сторінці veskyiv.ua знаходиться телефонний довідник Києва - незамінна річ, як в побуті, так і в бізнесі. Він містить всі телефонні номери Києва і володіє зручною системою пошуку.

В основі довідника лежить велика база телефонів Києва, з якою ви легко можете зв’язатися через рядок пошуку. Швидкість і доступність, надійність і значний обсяг - ось основні характеристики даної бази. Номери телефонів Києва зберігаються в базі за тематичним принципом алфавітному порядку. Ви можете здійснювати пошук за різними критеріями: знаходити адресу по телефону, телефон організацій за назвою і т.д.

Оскільки телефонний довідник знаходиться в мережі інтернет, працювати з ним можна цілодобово. З’ясувати, кому належить той чи інший номер телефону відтепер можна за допомогою пари клацань миші.

У будь-якій сфері бізнесу контактна інформація зараз грає ключову роль - ім’я клієнта, назва фірми, адреса, її сфера діяльності. Хто перший, той і переміг. Телефонний довідник Весь Київ здатний стати потужним прискорювачем робочого процесу. Якщо ви продаєте послуги або товар по телефону по існуючій базі клієнтів, то у вас обов’язково є список телефонних номерів. Використовуючи наш сервіс - це можна зробити набагато ефективніше.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ24372019
Дата реєстрації16.08.1996
Дата оновлення18.03.2021
Рік заснування
1995
Кількість співробітників2 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНФОМЕДІА, РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ, ТОВ» присвоєно код 24372019.

Керівником підприємства «ІНФОМЕДІА, РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ, ТОВ» є Черноус Дмитро Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНФОМЕДІА, РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ, ТОВ» — м. Київ, вул. Саксаганського, 41в, к. 19.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ІНФОМЕДІА, РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ, ТОВ» офіційний сайт: http://www.veskyiv.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНФОМЕДІА, РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах