КИЇВСЬКИЙ ПРЕС-КЛУБ, ГО

Контакти

Юридична адреса
01133, м. Київ, вул. Щорса, 27а, к. 41
Телефони
Керівник
Пересунько Юрій Михайлович
Код ЄДРПОУ24372077
Дата реєстрації29.08.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКИЙ ПРЕС-КЛУБ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКИЙ ПРЕС-КЛУБ, ГО» присвоєно код 24372077.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКИЙ ПРЕС-КЛУБ, ГО» є Пересунько Юрій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКИЙ ПРЕС-КЛУБ, ГО» — м. Київ, вул. Щорса, 27а, к. 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКИЙ ПРЕС-КЛУБ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах