КВАНТ ЛТД, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02091, ВУЛ. ГОРЛІВСЬКА, БУД.124/140, м. КИЇВ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Зубцов Євген Олександрович
Код ЄДРПОУ24372367
Дата реєстрації27.08.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КВАНТ ЛТД, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КВАНТ ЛТД, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24372367.

Керівником підприємства «КВАНТ ЛТД, ФІРМА, ТОВ» є Зубцов Євген Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КВАНТ ЛТД, ФІРМА, ТОВ» — ВУЛ. ГОРЛІВСЬКА, БУД.124/140, м. КИЇВ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КВАНТ ЛТД, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах