РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ХРИСТОВОГО У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА

Контакти

Юридична адреса
02098, м. Київ, просп. Тичини, 6, к. 5
Телефони
Керівник
Біляк Василь Іванович
Код ЄДРПОУ24372485
Дата реєстрації28.08.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ХРИСТОВОГО У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ХРИСТОВОГО У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» присвоєно код 24372485.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ХРИСТОВОГО У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» є Біляк Василь Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ХРИСТОВОГО У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» — м. Київ, просп. Тичини, 6, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ХРИСТОВОГО У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах