УКРПРОМБУД, ТОВ

Контакти

Адреса
03680, м. Київ, вул. Ракетна, 26, оф. 214
Керівник
Висоцька Оксана Володимирівна — директор
Бухгалтер
Кисіль Олександр Васильович

Продукція, послуги

- Пристрій дорожніх покриттів;
- Ремонт дорожніх покриттів;
- Санація тріщин і швів;
- Біопаливо.

Рекламна інформація

Підприємство ”Укрпромбуд” працює на українському ринку з 1996 року і представляє інтереси ряду провідних американських компаній - виробників сучасних технологій, обладнання і матеріалів для будівництва, ремонту та утримання асфальтобетонних покриттів автодоріг та аеропортів на території України.

Співробітники компанії допоможуть Вам підібрати необхідне обладнання відповідно до Ваших умовами, проконсультують щодо його використання, за Вашим бажанням організують семінари з навчання в Росії, країнах СНД або в США.

На сьогоднішній день компанія займає гідне місце на ринку техніки для будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і аеропортів, успішно конкуруючи з іншими компаніями, бере активну участь в реалізації будівельно-дорожніх проектів.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ24373361
Дата реєстрації02.09.1996
Дата оновлення24.02.2021
Кількість співробітників5 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРПРОМБУД, ТОВ» присвоєно код 24373361.

Керівником підприємства «УКРПРОМБУД, ТОВ» є Висоцька Оксана Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРПРОМБУД, ТОВ» — м. Київ, вул. Ракетна, 26, оф. 214.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УКРПРОМБУД, ТОВ» офіційний сайт: http://www.ukrprombud.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРПРОМБУД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах