КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНКИ У ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

Контакти

Юридична адреса
03028, м.Київ, Голосіївський р-н., ВУЛИЦЯ СТРАТЕГІЧНЕ ШОСЕ, б. 21, кв. 94
Керівник
Дюжер Оксана Петрівна
Код ЄДРПОУ24373906
Дата реєстрації28.12.1995
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЖІНКИ У ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНКИ У ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"» присвоєно код 24373906.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНКИ У ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"» є Дюжер Оксана Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНКИ У ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"» — м.Київ, Голосіївський р-н., ВУЛИЦЯ СТРАТЕГІЧНЕ ШОСЕ, б. 21, кв. 94.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЖІНКИ У ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ”»
Поділіться інформацією в соцмережах