НОВОТРОЇЦЬКИЙ, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 66
Телефони
Керівник
Клюєв Євгеній Євгенович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24373941
Дата реєстрації17.07.1996
Дата оновлення21.01.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВОТРОЇЦЬКИЙ, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОТРОЇЦЬКИЙ, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» присвоєно код 24373941.

Керівником підприємства «НОВОТРОЇЦЬКИЙ, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» є Клюєв Євгеній Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОТРОЇЦЬКИЙ, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» — м. Київ, вул. Червоноармійська, 66.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОТРОЇЦЬКИЙ, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах