БУЛОЧНО-КОНДИТЕРСЬКИЙ КОМБІНАТ, ДЧП АТ КИЇВХЛІБ

Контакти

Юридична адреса
01135, м. Київ, вул. Чорновола, 41
Фактична адреса
03148, м. Київ, вул. П. Чаадаєва, 7
Поштова адреса
03148, м. Київ, вул. П. Чаадаєва, 7
Керівник
Корінь Олена Василівна — директор
Бухгалтер
Вітко Марія Анатоліївна

Продукція, послуги

Продукція: Хліб, Хліб пшеничний, Батон дорожній, Булочні вироби, Здобні вироби, Баранки, Сушки, Грінки, Східні солодощі, Хлібці з тмином, Дієтичні вироби, Діабетичні вироби
Послуги: Виготовлення на замовлення короваїв та тортів

Рекламна інформація

БКК - українська кондитерська компанія, яка займається виробництвом великої кількості продукції. За добу БКК виробляє близько 20 тон різних кондитерських виробів.

Компанія БКК виробляє продукцію з таких категорій:

• Торти.
• Тістечка.
• Лаваш.

Тортам на кухні БКК відведено особливу увагу. Це твори кондитерського мистецтва, що займають почесне місце на будь-якому святі. Для кожного торта в арсеналі кондитерів БКК є велика палітра індивідуальних рішень: квіти і фігурки ручної роботи, орнаменти зі свіжих фруктів і ягід, вітальні написи в різних стилях.

Лаваші БКК користуються дуже великою популярністю на ринку завдяки тому, що вони випереджають конкурентні рішення з точки зору якості - завдяки щільній текстурі з них можна готувати різні страви, переживаючи про те, що вони будуть розвалюватися під впливом соусів.

Асортимент тістечок які виробляє БКК дуже великий - він включає в себе більше 10 різновидів товарів що володіють різним смаком і дизайном.

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваБУЛОЧНО-КОНДИТЕРСЬКИЙ КОМБІНАТ, ДОЧП АТ ”КИЇВХЛІБ”
Код ЄДРПОУ24374107
Дата реєстрації27.08.1996
Дата оновлення06.09.2018
Рік заснування
1930
Кількість співробітників120 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУЛОЧНО-КОНДИТЕРСЬКИЙ КОМБІНАТ, ДОЧП АТ ”КИЇВХЛІБ”» присвоєно код 24374107.

Керівником підприємства «БУЛОЧНО-КОНДИТЕРСЬКИЙ КОМБІНАТ, ДОЧП АТ ”КИЇВХЛІБ”» є Корінь Олена Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУЛОЧНО-КОНДИТЕРСЬКИЙ КОМБІНАТ, ДОЧП АТ ”КИЇВХЛІБ”» — м. Київ, вул. Чорновола, 41.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «БУЛОЧНО-КОНДИТЕРСЬКИЙ КОМБІНАТ, ДОЧП АТ ”КИЇВХЛІБ”» офіційний сайт: http://kyivbkk.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в стані припинення.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУЛОЧНО-КОНДИТЕРСЬКИЙ КОМБІНАТ, ДЧП АТ КИЇВХЛІБ»
Поділіться інформацією в соцмережах