ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР "ВУС"-(ВИДАННЯ УКРАЇНСЬКИХ САТИРИКІВ)

Контакти

Юридична адреса
04053, м. Київ, вул. Обсерваторна, 11/1, к. 401
Керівник
Кунов Валерій Костянтинович
Код ЄДРПОУ24374260
Дата реєстрації04.09.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР ”ВУС”-(ВИДАННЯ УКРАЇНСЬКИХ САТИРИКІВ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР "ВУС"-(ВИДАННЯ УКРАЇНСЬКИХ САТИРИКІВ)» присвоєно код 24374260.

Керівником підприємства «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР "ВУС"-(ВИДАННЯ УКРАЇНСЬКИХ САТИРИКІВ)» є Кунов Валерій Костянтинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР "ВУС"-(ВИДАННЯ УКРАЇНСЬКИХ САТИРИКІВ)» — м. Київ, вул. Обсерваторна, 11/1, к. 401.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР ”ВУС”-(ВИДАННЯ УКРАЇНСЬКИХ САТИРИКІВ)»
Поділіться інформацією в соцмережах