ДІБРОВА-ЛЮКС, ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
03179, м. Київ, просп. Перемоги, 148/1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гончаренко Василь Петрович
Кількість співробітників10 чел.
Код ЄДРПОУ24375199
Дата реєстрації17.09.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДІБРОВА-ЛЮКС, ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІБРОВА-ЛЮКС, ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 24375199.

Керівником підприємства «ДІБРОВА-ЛЮКС, ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Гончаренко Василь Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІБРОВА-ЛЮКС, ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Київ, просп. Перемоги, 148/1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІБРОВА-ЛЮКС, ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах