РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НЕЗАЛЕЖНОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "ВИЗВОЛЕННЯ" У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА

Контакти

Юридична адреса
04073, м. Київ, вул. Селецька, 42/44, к. 11
Телефони
Керівник
Кривчун Павло Олексійович
Код ЄДРПОУ24376419
Дата реєстрації14.08.1996
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НЕЗАЛЕЖНОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ”ВИЗВОЛЕННЯ” У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НЕЗАЛЕЖНОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "ВИЗВОЛЕННЯ" У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА» присвоєно код 24376419.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НЕЗАЛЕЖНОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "ВИЗВОЛЕННЯ" У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА» є Кривчун Павло Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НЕЗАЛЕЖНОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "ВИЗВОЛЕННЯ" У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА» — м. Київ, вул. Селецька, 42/44, к. 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НЕЗАЛЕЖНОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ”ВИЗВОЛЕННЯ” У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах