КИЇВСЬКЕ ГЕРПЕТОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО, ГО

Контакти

Юридична адреса
02090, м. Київ, вул. Харківське шосе, 17, к. 205
Телефони
Керівник
Куриленко Володимир Євгенович
Код ЄДРПОУ24376810
Дата реєстрації09.10.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКЕ ГЕРПЕТОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКЕ ГЕРПЕТОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО, ГО» присвоєно код 24376810.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКЕ ГЕРПЕТОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО, ГО» є Куриленко Володимир Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКЕ ГЕРПЕТОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО, ГО» — м. Київ, вул. Харківське шосе, 17, к. 205.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКЕ ГЕРПЕТОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах