ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ОСТРІВОК" ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"

Контакти

Юридична адреса
02132, м.Київ, Дарницький р-н., ВУЛИЦЯ САДОВА 150-154
Телефони
Керівник
Дем’яненко Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ24377212
Дата реєстрації09.06.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ОСТРІВОК” ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ОСТРІВОК" ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"» присвоєно код 24377212.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ОСТРІВОК" ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"» є Дем’яненко Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ОСТРІВОК" ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"» — м.Київ, Дарницький р-н., ВУЛИЦЯ САДОВА 150-154.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ОСТРІВОК” ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах