ПАРШИХІН ТА КОМПАНІЯ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03187, м. Київ, вул. Глушкова, 42, оф. 114
Телефони
Керівник
Матусовський Євгеній Валентинович
Код ЄДРПОУ24377287
Дата реєстрації27.08.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПАРШИХІН ТА КОМПАНІЯ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАРШИХІН ТА КОМПАНІЯ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24377287.

Керівником підприємства «ПАРШИХІН ТА КОМПАНІЯ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» є Матусовський Євгеній Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАРШИХІН ТА КОМПАНІЯ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» — м. Київ, вул. Глушкова, 42, оф. 114.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАРШИХІН ТА КОМПАНІЯ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах