ОБ’ЄДНАННЯ /ТОВАРИСТВО/ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "АЗМАР-1"

Контакти

Юридична адреса
01004, м. Київ, вул. Антоновича, 7в
Телефони
Керівник
Сальченко Олег Володимирович
Код ЄДРПОУ24377471
Дата реєстрації22.08.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАННЯ /ТОВАРИСТВО/ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”АЗМАР-1”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАННЯ /ТОВАРИСТВО/ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "АЗМАР-1"» присвоєно код 24377471.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ /ТОВАРИСТВО/ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "АЗМАР-1"» є Сальченко Олег Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ /ТОВАРИСТВО/ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "АЗМАР-1"» — м. Київ, вул. Антоновича, 7в.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАННЯ /ТОВАРИСТВО/ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”АЗМАР-1”»
Поділіться інформацією в соцмережах