ЦЕНТР РОЗВИТКУ КОМУНІКАЦІЙ, ГО

Контакти

Юридична адреса
01025, м. Київ, вул. Десятинна, 1/3
Телефони
Керівник
Плотніков Михайло Анатолійович
Код ЄДРПОУ24382503
Дата реєстрації26.09.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР РОЗВИТКУ КОМУНІКАЦІЙ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР РОЗВИТКУ КОМУНІКАЦІЙ, ГО» присвоєно код 24382503.

Керівником підприємства «ЦЕНТР РОЗВИТКУ КОМУНІКАЦІЙ, ГО» є Плотніков Михайло Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР РОЗВИТКУ КОМУНІКАЦІЙ, ГО» — м. Київ, вул. Десятинна, 1/3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР РОЗВИТКУ КОМУНІКАЦІЙ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах