ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ЛЕЛЕКА"

Контакти

Юридична адреса
03061, м. Київ, вул. Шепелєва, 18а
Телефони
Керівник
Бредюк Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ24383448
Дата реєстрації17.09.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”ЛЕЛЕКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ЛЕЛЕКА"» присвоєно код 24383448.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ЛЕЛЕКА"» є Бредюк Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ЛЕЛЕКА"» — м. Київ, вул. Шепелєва, 18а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”ЛЕЛЕКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах