ГРОМАДСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР МИРУ, ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
39361, Полтавська обл., Новосанжарський р-н, с. Шедієве
Телефони
Керівник
Мовчан Світлана Анатоліївна
Код ЄДРПОУ24385743
Дата реєстрації09.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР МИРУ, ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР МИРУ, ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ» присвоєно код 24385743.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР МИРУ, ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ» є Мовчан Світлана Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР МИРУ, ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ» — Полтавська обл., Новосанжарський р-н, с. Шедієве.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР МИРУ, ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах