КАРЛІВСЬКИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ФІЛІАЛ "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ" УКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ МІСІЇ МИЛОСЕРДЯ

Контакти

Юридична адреса
39500, Полтавська обл., Карлівський р-н, м. Карлівка, вул. Пушкіна, 46
Керівник
Литвинчук Антон Степанович
Код ЄДРПОУ24385832
Дата реєстрації11.02.1994
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КАРЛІВСЬКИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ФІЛІАЛ ”СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ” УКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ МІСІЇ МИЛОСЕРДЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРЛІВСЬКИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ФІЛІАЛ "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ" УКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ МІСІЇ МИЛОСЕРДЯ» присвоєно код 24385832.

Керівником підприємства «КАРЛІВСЬКИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ФІЛІАЛ "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ" УКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ МІСІЇ МИЛОСЕРДЯ» є Литвинчук Антон Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРЛІВСЬКИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ФІЛІАЛ "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ" УКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ МІСІЇ МИЛОСЕРДЯ» — Полтавська обл., Карлівський р-н, м. Карлівка, вул. Пушкіна, 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРЛІВСЬКИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ФІЛІАЛ ”СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ” УКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ МІСІЇ МИЛОСЕРДЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах