ТРАНС-АВТО, ПП

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. 60 років Жовтня, 37, к. 25
Телефони
Керівник
Задорожний Сергій Вікторович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24385849
Дата реєстрації19.05.2003
Дата оновлення01.03.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРАНС-АВТО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАНС-АВТО, ПП» присвоєно код 24385849.

Керівником підприємства «ТРАНС-АВТО, ПП» є Задорожний Сергій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАНС-АВТО, ПП» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. 60 років Жовтня, 37, к. 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАНС-АВТО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах