НАФТАСЕРВІС, ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Леніна, 32/29 к.123
Телефони
Керівник
Жадан Інна Анатоліївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24386613
Дата реєстрації12.04.1996
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАФТАСЕРВІС, ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАФТАСЕРВІС, ФІРМА, ПП» присвоєно код 24386613.

Керівником підприємства «НАФТАСЕРВІС, ФІРМА, ПП» є Жадан Інна Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАФТАСЕРВІС, ФІРМА, ПП» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Леніна, 32/29 к.123.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАФТАСЕРВІС, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах