СЛОД, ФІРМА, МПП

Контакти

Юридична адреса
39601, Полтавська обл., м. Кременчук, пров. Героїв Бреста, 97, к. 35
Телефони
Керівник
Ольшанецький Дмитро Олександрович
Код ЄДРПОУ24387015
Дата реєстрації22.08.2006
Дата оновлення20.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЛОД, ФІРМА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЛОД, ФІРМА, МПП» присвоєно код 24387015.

Керівником підприємства «СЛОД, ФІРМА, МПП» є Ольшанецький Дмитро Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЛОД, ФІРМА, МПП» — Полтавська обл., м. Кременчук, пров. Героїв Бреста, 97, к. 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЛОД, ФІРМА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах