АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ, БО

Контакти

Юридична адреса
36011, м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 100, к. 35
Телефони
Керівник
Козаченко Наталія Іванівна
Код ЄДРПОУ24388078
Дата реєстрації12.05.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ, БО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ, БО» присвоєно код 24388078.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ, БО» є Козаченко Наталія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ, БО» — м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 100, к. 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ, БО»
Поділіться інформацією в соцмережах