ОХОРОННИХ СТРУКТУР /ОСА/, КП

Контакти

Юридична адреса
36014, м. Полтава, вул. Пушкіна, 123, к. 1
Бухгалтерія
Керівник
Перепелиця Володимир Федорович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24388109
Дата реєстрації15.05.1996
Дата оновлення29.03.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОХОРОННИХ СТРУКТУР /ОСА/, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОХОРОННИХ СТРУКТУР /ОСА/, КП» присвоєно код 24388109.

Керівником підприємства «ОХОРОННИХ СТРУКТУР /ОСА/, КП» є Перепелиця Володимир Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОХОРОННИХ СТРУКТУР /ОСА/, КП» — м. Полтава, вул. Пушкіна, 123, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОХОРОННИХ СТРУКТУР /ОСА/, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах