РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАЛЕНТИНИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. БОГОДАРІВКА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
37543, Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Богодарівка
Телефони
Керівник
Бабак Микола Григорович
Код ЄДРПОУ24388138
Дата реєстрації11.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАЛЕНТИНИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. БОГОДАРІВКА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАЛЕНТИНИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. БОГОДАРІВКА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 24388138.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАЛЕНТИНИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. БОГОДАРІВКА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ» є Бабак Микола Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАЛЕНТИНИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. БОГОДАРІВКА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ» — Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Богодарівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАЛЕНТИНИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. БОГОДАРІВКА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах