АЛІН, ПП

Контакти

Юридична адреса
36000, м. Полтава, вул. Калініна, 14а, к. 61
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Вінаєв Олександр Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24388167
Дата реєстрації25.01.1996
Дата оновлення25.01.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АЛІН, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛІН, ПП» присвоєно код 24388167.

Керівником підприємства «АЛІН, ПП» є Вінаєв Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛІН, ПП» — м. Полтава, вул. Калініна, 14а, к. 61.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛІН, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах