СЕРЖ, ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
37552, Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Засулля, вул. Нова, 5
Керівник
Гончаров Сергій Петрович
Код ЄДРПОУ24389824
Дата реєстрації28.05.1996
Дата оновлення03.07.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЕРЖ, ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕРЖ, ФІРМА, ПП» присвоєно код 24389824.

Керівником підприємства «СЕРЖ, ФІРМА, ПП» є Гончаров Сергій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕРЖ, ФІРМА, ПП» — Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Засулля, вул. Нова, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕРЖ, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах