ТАВРІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
39800, Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Строни, 3а
Телефони
Керівник
Коломицев Ігор Миколайович
Код ЄДРПОУ24389882
Дата реєстрації29.05.1996
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТАВРІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАВРІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24389882.

Керівником підприємства «ТАВРІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» є Коломицев Ігор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАВРІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» — Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Строни, 3а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАВРІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах