ТОВ СПІЛЬНЕ НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВИДАВНИЦТВО ”ХРИСТИЯНСЬКА ЗОРЯ”

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Бутиріна, 37а
Телефони
Керівник
Пугач Петро Анатолійович
Бухгалтер
Свєшнікова Ірина Валентинівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ24390649
Дата реєстрації27.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВ СПІЛЬНЕ НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВИДАВНИЦТВО ”ХРИСТИЯНСЬКА ЗОРЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВ СПІЛЬНЕ НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВИДАВНИЦТВО ”ХРИСТИЯНСЬКА ЗОРЯ”» присвоєно код 24390649.

Керівником підприємства «ТОВ СПІЛЬНЕ НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВИДАВНИЦТВО ”ХРИСТИЯНСЬКА ЗОРЯ”» є Пугач Петро Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВ СПІЛЬНЕ НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВИДАВНИЦТВО ”ХРИСТИЯНСЬКА ЗОРЯ”» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Бутиріна, 37а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВ СПІЛЬНЕ НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВИДАВНИЦТВО ”ХРИСТИЯНСЬКА ЗОРЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах