ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "КРАМ" КОМАНДИТНОГО ТОВАРИСТВА БАГАТОПРОФІЛЬНОЇ ФІРМИ "СЕАН"

Контакти

Юридична адреса
36019, м. Полтава, вул. Кондратенка, 6
Телефони
Керівник
Новіков Сергій Анатолійович
Код ЄДРПОУ24391040
Дата реєстрації26.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”КРАМ” КОМАНДИТНОГО ТОВАРИСТВА БАГАТОПРОФІЛЬНОЇ ФІРМИ ”СЕАН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "КРАМ" КОМАНДИТНОГО ТОВАРИСТВА БАГАТОПРОФІЛЬНОЇ ФІРМИ "СЕАН"» присвоєно код 24391040.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "КРАМ" КОМАНДИТНОГО ТОВАРИСТВА БАГАТОПРОФІЛЬНОЇ ФІРМИ "СЕАН"» є Новіков Сергій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "КРАМ" КОМАНДИТНОГО ТОВАРИСТВА БАГАТОПРОФІЛЬНОЇ ФІРМИ "СЕАН"» — м. Полтава, вул. Кондратенка, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”КРАМ” КОМАНДИТНОГО ТОВАРИСТВА БАГАТОПРОФІЛЬНОЇ ФІРМИ ”СЕАН”»
Поділіться інформацією в соцмережах