РЕМПОБУТТЕХНІКА, ЧУТІВСЬКЕ КП

Контакти

Юридична адреса
38800, Полтавська обл., Чутівський р-н, смт. Чутове, вул. Леніна, 10 корп. Б
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Романенко Анатолій Васильович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ24391063
Дата реєстрації10.07.1996
Дата оновлення01.03.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕМПОБУТТЕХНІКА, ЧУТІВСЬКЕ КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕМПОБУТТЕХНІКА, ЧУТІВСЬКЕ КП» присвоєно код 24391063.

Керівником підприємства «РЕМПОБУТТЕХНІКА, ЧУТІВСЬКЕ КП» є Романенко Анатолій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕМПОБУТТЕХНІКА, ЧУТІВСЬКЕ КП» — Полтавська обл., Чутівський р-н, смт. Чутове, вул. Леніна, 10 корп. Б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕМПОБУТТЕХНІКА, ЧУТІВСЬКЕ КП»
Поділіться інформацією в соцмережах