ТОВАРИСТВО ПОДАТКОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
36014, м. Полтава, вул. Пушкіна, 123, к. 1
Керівник
Перепелиця Володимир Федорович
Код ЄДРПОУ24391258
Дата реєстрації19.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО ПОДАТКОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО ПОДАТКОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 24391258.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО ПОДАТКОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Перепелиця Володимир Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО ПОДАТКОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Полтава, вул. Пушкіна, 123, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО ПОДАТКОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах