ВУЛКАН, КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ФОНД ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ І ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Пролетарська, 54
Телефони
Керівник
Мойсевич Ігор Васильович
Код ЄДРПОУ24391666
Дата реєстрації23.07.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВУЛКАН, КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ФОНД ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ І ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВУЛКАН, КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ФОНД ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ І ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 24391666.

Керівником підприємства «ВУЛКАН, КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ФОНД ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ І ІНВАЛІДІВ» є Мойсевич Ігор Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВУЛКАН, КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ФОНД ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ І ІНВАЛІДІВ» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Пролетарська, 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВУЛКАН, КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ФОНД ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ І ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах