САПФ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Леонова, 6
Керівник
Давиденко Галина Володимирівна
Код ЄДРПОУ24391948
Дата реєстрації28.09.2006
Дата оновлення20.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САПФ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САПФ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ПП» присвоєно код 24391948.

Керівником підприємства «САПФ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ПП» є Давиденко Галина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САПФ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ПП» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Леонова, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САПФ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах