ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ ДЛЯ ОСІБ З РОЗУМОВОЮ ВІДСТАЛІСТЮ "СПЕШИАЛ ОЛІМПІК"

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Перемоги, 42/8, к. 2
Телефони
Керівник
Христенко Сергій Станіславович
Код ЄДРПОУ24391956
Дата реєстрації10.07.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ ДЛЯ ОСІБ З РОЗУМОВОЮ ВІДСТАЛІСТЮ ”СПЕШИАЛ ОЛІМПІК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ ДЛЯ ОСІБ З РОЗУМОВОЮ ВІДСТАЛІСТЮ "СПЕШИАЛ ОЛІМПІК"» присвоєно код 24391956.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ ДЛЯ ОСІБ З РОЗУМОВОЮ ВІДСТАЛІСТЮ "СПЕШИАЛ ОЛІМПІК"» є Христенко Сергій Станіславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ ДЛЯ ОСІБ З РОЗУМОВОЮ ВІДСТАЛІСТЮ "СПЕШИАЛ ОЛІМПІК"» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Перемоги, 42/8, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ ДЛЯ ОСІБ З РОЗУМОВОЮ ВІДСТАЛІСТЮ ”СПЕШИАЛ ОЛІМПІК”»
Поділіться інформацією в соцмережах