СТАРИЙ ТОМАС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
39625, Полтавська обл., м. Кременчук, наб. Дніпрова лейт., 115
Телефони
Керівник
Григорян Ара Балабекович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24392269
Дата реєстрації03.03.2000
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СТАРИЙ ТОМАС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАРИЙ ТОМАС, ТОВ» присвоєно код 24392269.

Керівником підприємства «СТАРИЙ ТОМАС, ТОВ» є Григорян Ара Балабекович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАРИЙ ТОМАС, ТОВ» — Полтавська обл., м. Кременчук, наб. Дніпрова лейт., 115.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАРИЙ ТОМАС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах