ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №10 "ВЕСЕЛКА" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ

Контакти

Юридична адреса
37600, Полтавська обл., м. Миргород, пров. Тупий, 5
Телефони
Керівник
Левченко Наталія Григорівна
Код ЄДРПОУ24392476
Дата реєстрації09.09.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №10 ”ВЕСЕЛКА” КОМБІНОВАНОГО ТИПУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №10 "ВЕСЕЛКА" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ» присвоєно код 24392476.

Керівником підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №10 "ВЕСЕЛКА" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ» є Левченко Наталія Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №10 "ВЕСЕЛКА" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ» — Полтавська обл., м. Миргород, пров. Тупий, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №10 ”ВЕСЕЛКА” КОМБІНОВАНОГО ТИПУ»
Поділіться інформацією в соцмережах